Recenzje filmowe, artykuły na kontrowersyjne tematy, rozmyślania, kącik z poezją i parapet z kotem… Każdy znajdzie coś dla siebie.
sobota Grudzień 16th 2017
Wszystkie obrazki i fotografie (prócz zdjęć Prywatnego Kota) pochodzą z sieci. Jeśli nie jest zaznaczone inaczej, w recenzjach filmowych znajdują się plakaty z portalu Filmweb. SKRZYNIA SKARBÓW jest miejscem, w które znoszę notki z 3 tematycznych blogów na Onecie (na których już nie planuję nic publikować). Witam wszystkich, aczkolwiek pragnę zaznaczyć, że tutaj ja ustalam zasady. Ci, którzy trafili na mój blog z onetowej polecanki, są przypadkowymi gośćmi, którzy - jak w cudzym domu - mają obowiązek zachować kulturę. W przeciwnym razie dostosuję się do ich poziomu. Macie prawo się wypowiedzieć, inna sprawa, że anonimowy komentarz nie jest czymś, z czym muszę się liczyć. Wszelkie chamstwo będzie tępione, nieumiejętność czytania ze zrozumieniem = zgoda na bycie w najlepszym wypadku zignorowanym. Nie jestem cierpliwa ani łagodna, nie lubię głupich i bezczelnych ludzi - taka moja uroda i za to mnie kochają :)

Treści własne

Archiwa

Mała zmiana kategorii

Już od pewnego czasu nosiłam się z zamiarem zajęcia się nową dziedziną – pisaniem na tzw. „poważne, dorosłe” tematy. Nie, nie chodzi mi bynajmniej o teksty erotyczne. To nie moja bajka i tego tu nie znajdziecie.

Postanowiłam zacząć pisać o szeroko pojmowanym marketingu. Brzmi mądrze i solidnie, profesjonalnie wręcz. Dokształcę się, poćwiczę i a nuż wyjdzie z tego coś, co da mi prócz satysfakcji jeszcze inne korzyści. Postaram się, aby nie skończyło się tylko na dobrze mi znanym słomianym zapale.

Z tego powodu zmieniam nagłówek kategorii „Zdarzyło się”, dając jej roboczą, póki co, nazwę „Zwróćcie uwagę”. Już niedługo pojawi się tutaj pierwszy ćwiczeniowy artykuł.

Na początek opowiem Wam o ciekawym zjawisku, jakie od pewnego czasu można zauważyć w Chinach. Zaproszę Was na małą wycieczkę po Azji – zajrzymy do Tajwanu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a po drodze zastanowimy się nad chińskimi podróbkami i towarami luksusowymi, po które chińscy bogacze gotowi są ruszyć naprawdę bardzo daleko.

A na razie proszę Was o uzbrojenie się w cierpliwość. Już niedługo rusza nowa kategoria Skrzyni Skarbów.

Komentarze czytelników

2 komentarzy do “Mała zmiana kategorii”

Komentuj